SXT14418CA38-4.9152M
- 제조업체 부품 번호:
- SXT14418CA38-4.9152M
- 설명의 일부:
- CRYSTAL 4.9152M 18PF SMD
- ESR (Equivalent Series Resistance) :
- 150 Ohms
- Frequency :
- 4.9152 MHz
- Frequency Stability :
- ±50ppm
- Frequency Tolerance :
- ±25ppm
- Height - Seated (Max) :
- 0.146" (3.70mm)
- Load Capacitance :
- 18pF
- Operating Temperature :
- -30°C ~ 85°C
- Package / Case :
- 4-SOJ, 9.50mm pitch
- Size / Dimension :
- 0.492" L x 0.181" W (12.50mm x 4.60mm)