572D107X96R3B2T
제조업체 부품 번호:
572D107X96R3B2T
제조업체/브랜드:
Vishay / Sprague
설명의 일부:
CAP TANT 100UF 10% 6.3V SMD
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Vishay / Sprague
제품 카테고리 :
탄탈륨 커패시터
Capacitance :
100 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) :
400mOhm
Failure Rate :
Features :
General Purpose
Height - Seated (Max) :
0.079" (2.00mm)
Lead Spacing :
Lifetime @ Temp. :
Manufacturer Size Code :
B
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Package / Case :
Nonstandard SMD
Product Status :
Obsolete
Ratings :
Size / Dimension :
0.130" L x 0.106" W (3.30mm x 2.70mm)
Tolerance :
±10%
Type :
Conformal Coated
Voltage - Rated :
6.3 V