FW-11-05-L-D-450-100
제조업체 부품 번호:
FW-11-05-L-D-450-100
제조업체/브랜드:
Samtec, Inc.
설명의 일부:
CONN HDR 22POS 0.05 STACK SMD
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Samtec, Inc.
제품 카테고리 :
기판 스페이서, 스태커(기판 대 기판)
Color :
Black
Contact Finish - Post (Mating) :
Gold
Contact Finish Thickness - Post (Mating) :
10.0µin (0.25µm)
Length - Overall Pin :
0.550" (13.970mm)
Length - Post (Mating) :
0.100" (2.540mm)
Length - Stack Height :
0.450" (11.430mm)
Length - Tail :
Mounting Type :
Surface Mount
Number of Positions :
22
Number of Rows :
2
Pitch :
0.050" (1.27mm)
Product Status :
Active
Row Spacing :
0.050" (1.27mm)