FW-10-05-L-D-460-100
제조업체 부품 번호:
FW-10-05-L-D-460-100
설명의 일부:
CONN HDR 20POS 0.05 STACK SMD
Length - Overall Pin :
0.560" (14.224mm)
Length - Post (Mating) :
0.100" (2.540mm)
Length - Stack Height :
0.460" (11.684mm)
Pitch :
0.050" (1.27mm)
Row Spacing :
0.050" (1.27mm)