PE3C8816/BK-72
제조업체 부품 번호:
PE3C8816/BK-72
제조업체/브랜드:
Pasternack
설명의 일부:
CBL HDBNC(M)-HDBNC(M)1694ABK72"
재고 상태:
1
제조사 :
Pasternack
제품 카테고리 :
동축 케이블(RF)
1st Connector :
HD-BNC Plug
1st Connector Mounting Feature :
1st Connector Mounting Type :
Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender :
Male
2nd Connector :
HD-BNC Plug
2nd Connector Mounting Feature :
2nd Connector Mounting Type :
Free Hanging (In-Line)
2nd Contact Gender :
Male
Cable Impedance :
75 Ohms
Cable Type :
Belden 1694A
Color :
Black
Connector Impedance :
75 Ohms
Features :
Frequency - Max :
6 GHz
Ingress Protection :
Length :
72.0" (1.8m) 6.0'
Operating Temperature :
-30°C ~ 75°C
Overall Impedance :
75 Ohms