PE3C8813/YW-36
- 제조업체 부품 번호:
- PE3C8813/YW-36
- 제조업체/브랜드:
- Pasternack
- 설명의 일부:
- CBL BNC(M)-BNC(M)1694AYW36"
- 재고 상태:
- 1
- 제조사 :
- Pasternack
- 제품 카테고리 :
- 동축 케이블(RF)
- 1st Connector :
- BNC Plug
- 1st Connector Mounting Feature :
- 1st Connector Mounting Type :
- Free Hanging (In-Line)
- 1st Contact Gender :
- Male
- 2nd Connector :
- BNC Plug
- 2nd Connector Mounting Feature :
- 2nd Connector Mounting Type :
- Free Hanging (In-Line)
- 2nd Contact Gender :
- Male
- Cable Impedance :
- 75 Ohms
- Cable Type :
- Belden 1694A
- Color :
- Yellow
- Connector Impedance :
- 75 Ohms
- Features :
- Frequency - Max :
- 6 GHz
- Ingress Protection :
- Length :
- 36.00" (914.40mm)
- Operating Temperature :
- -20°C ~ 75°C
- Overall Impedance :
- 75 Ohms