TIM226K035P0Z
제조업체 부품 번호:
TIM226K035P0Z
제조업체/브랜드:
Cornell Dubilier Electronics
설명의 일부:
CAP TANT 22UF 10% 35V RADIAL
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Cornell Dubilier Electronics
제품 카테고리 :
탄탈륨 커패시터
Capacitance :
22 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) :
Failure Rate :
Features :
General Purpose
Height - Seated (Max) :
0.390" (9.91mm)
Lead Spacing :
0.200" (5.08mm)
Lifetime @ Temp. :
Manufacturer Size Code :
Z
Mounting Type :
Through Hole
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Package / Case :
Radial
Product Status :
Active
Ratings :
Size / Dimension :
0.600" L x 0.195" W (15.24mm x 4.95mm)
Tolerance :
±10%
Type :
Molded
Voltage - Rated :
35 V