TDC225M020NSE
제조업체 부품 번호:
TDC225M020NSE
제조업체/브랜드:
Cornell Dubilier Electronics
설명의 일부:
CAP TANT 2.2UF 20% 20V RADIAL
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Cornell Dubilier Electronics
제품 카테고리 :
탄탈륨 커패시터
Capacitance :
2.2 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) :
Failure Rate :
Features :
General Purpose
Height - Seated (Max) :
0.350" (8.89mm)
Lead Spacing :
0.125" (3.18mm)
Lifetime @ Temp. :
Manufacturer Size Code :
E
Mounting Type :
Through Hole
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Package / Case :
Radial
Product Status :
Obsolete
Ratings :
Size / Dimension :
0.175" Dia (4.45mm)
Tolerance :
±20%
Type :
Conformal Coated
Voltage - Rated :
20 V