CF881-25-25
제조업체 부품 번호:
CF881-25-25
제조업체/브랜드:
Igus
설명의 일부:
CABLE 25COND 14AWG BLK SHD 1=1FT
재고 상태:
5,000
제조사 :
Igus
제품 카테고리 :
다중 컨덕터 케이블
Cable Type :
Multi-Conductor
Conductor Material :
Copper, Bare
Conductor Strand :
Features :
Flame Retardant
Jacket (Insulation) Diameter :
0.984" (25.00mm)
Jacket (Insulation) Material :
Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Jacket (Insulation) Thickness :
Jacket Color :
Black
Length :
Enter Number of Feet in Order Quantity
Number of Conductors :
25
Operating Temperature :
Product Status :
Active
Ratings :
UL Style 2464
Shield Type :
Braid
Usage :
Industrial
Voltage :
300 V
Wire Gauge :
14 AWG