TARS685M025
제조업체 부품 번호:
TARS685M025
제조업체/브랜드:
KYOCERA AVX
설명의 일부:
CAP TANT 6.8UF 20% 25V AXIAL
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
KYOCERA AVX
제품 카테고리 :
탄탈륨 커패시터
Capacitance :
6.8 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) :
3.1Ohm
Failure Rate :
Features :
General Purpose
Height - Seated (Max) :
Lead Spacing :
Lifetime @ Temp. :
Manufacturer Size Code :
S
Mounting Type :
Through Hole
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Package / Case :
Axial
Product Status :
Obsolete
Ratings :
Size / Dimension :
0.169" Dia x 0.339" L (4.30mm x 8.60mm)
Tolerance :
±20%
Type :
Molded
Voltage - Rated :
25 V