CWR11HH226KC
제조업체 부품 번호:
CWR11HH226KC
제조업체/브랜드:
KEMET
설명의 일부:
CAP TANT 22UF 10% 15V 2917
제조사 :
KEMET
Capacitance :
22 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) :
1.1Ohm
Failure Rate :
C (0.01%)
Height - Seated (Max) :
0.122" (3.10mm)
Manufacturer Size Code :
D
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Package / Case :
2917 (7343 Metric)
Size / Dimension :
0.287" Dia x 0.169" L (7.30mm x 4.30mm)
Tolerance :
±10%
Type :
Molded
Voltage - Rated :
15 V