IDSS-08-D-03.94-R
- 제조업체 부품 번호:
- IDSS-08-D-03.94-R
- Connector Type :
- Socket to Socket, Reversed
- Length :
- 0.328' (100.00mm, 3.94")
- Number of Positions :
- 8
- Pitch - Cable :
- 0.100" (2.54mm)
- Pitch - Connector :
- 0.100" (2.54mm)