IDSS-03-D-02.01-RW
- 제조업체 부품 번호:
- IDSS-03-D-02.01-RW
- 제조업체/브랜드:
- Samtec, Inc.
- 설명의 일부:
- INSULATION DISPLACEMENT SOCKET C
- 재고 상태:
- 재고 없음
- 제조사 :
- Samtec, Inc.
- 제품 카테고리 :
- 직사각형 케이블 어셈블리
- Cable Termination :
- IDC
- Color :
- Multiple, Ribbon
- Connector Type :
- Socket to Socket
- Contact Finish :
- Tin
- Contact Finish Thickness :
- Features :
- Reverse Wiring
- Length :
- 0.167' (51.00mm, 2.01")
- Number of Positions :
- 3
- Number of Rows :
- 1
- Pitch - Cable :
- 0.100" (2.54mm)
- Pitch - Connector :
- 0.100" (2.54mm)