IDSD-16-S-06.30-ST4
제조업체 부품 번호:
IDSD-16-S-06.30-ST4
Color :
Multiple, Ribbon
Connector Type :
Socket to Cable
Contact Finish :
Gold
Length :
0.525' (160.00mm, 6.30")
Number of Positions :
32
Pitch - Cable :
0.050" (1.27mm)
Pitch - Connector :
0.100" (2.54mm)