IDSD-03-S-03.10-ST4
제조업체 부품 번호:
IDSD-03-S-03.10-ST4
Color :
Multiple, Ribbon
Connector Type :
Socket to Cable
Length :
0.258' (78.74mm, 3.10")
Number of Positions :
6
Pitch - Cable :
0.050" (1.27mm)
Pitch - Connector :
0.100" (2.54mm)