AT-K-C-26-8-S/7
제조업체 부품 번호:
AT-K-C-26-8-S/7
설명의 일부:
CABLE MOD COIL 8COND SILVER 7'
재고 상태:
86
Cable Height :
0.097" (2.46mm)
Cable Type :
Coil
Cable Width :
0.346" (8.80mm)
Coil Diameter :
0.591" (15mm)
Jacket Color :
Silver
Length :
Length - Coil Extended :
7' (2.13m)
Length - Coil Retracted :
3.28' (1.00m)
Number of Conductors :
8
Wire Gauge :
26 AWG