CB1.13-2IPX4L-8.5IN
제조업체 부품 번호:
CB1.13-2IPX4L-8.5IN
설명의 일부:
I-PEX MHF4L - I-PEX MHF4L 8.5"
1st Connector :
IPEX MHF4L Plug, Right Angle
2nd Connector :
IPEX MHF4L Plug, Right Angle
Cable Impedance :
50 Ohms
Cable Type :
1.13mm OD Coaxial Cable
Color :
Black
Connector Impedance :
Features :
Shielded
Frequency - Max :
6 GHz
Ingress Protection :
Length :
8.500" (215.90mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 90°C
Overall Impedance :
50 Ohms