RL1131-0.75-0/0/0-0
제조업체 부품 번호:
RL1131-0.75-0/0/0-0
제조업체/브랜드:
TE Connectivity Raychem Cable Protection
설명의 일부:
CABLE 3COND BLACK SHLD METER
재고 상태:
1,197
제조사 :
제품 카테고리 :
다중 컨덕터 케이블
Cable Type :
Multi-Conductor
Conductor Material :
Copper, Tinned
Conductor Strand :
37/0.0063"
Features :
Jacket (Insulation) Diameter :
0.197" (5.00mm)
Jacket (Insulation) Material :
Polymer
Jacket (Insulation) Thickness :
0.0080" (0.203mm)
Jacket Color :
Black
Length :
Enter Number of Meters in Order Quantity
Number of Conductors :
3
Operating Temperature :
-40°C ~ 120°C
Product Status :
Active
Ratings :
Shield Type :
Braid
Usage :
Voltage :
600 V
Wire Gauge :
0.75mm²