IDSD-05-S-02.67-ST8
- 제조업체 부품 번호:
- IDSD-05-S-02.67-ST8
- Connector Type :
- Socket to Cable
- Length :
- 0.223' (67.82mm, 2.67")
- Number of Positions :
- 10
- Pitch - Cable :
- 0.050" (1.27mm)
- Pitch - Connector :
- 0.100" (2.54mm)