PCN10MC-96S-2.54DSA(72)
제조업체 부품 번호:
PCN10MC-96S-2.54DSA(72)
제조업체/브랜드:
Hirose
설명의 일부:
CONN DIN RCPT 96POS PCB GOLD
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Hirose
제품 카테고리 :
DIN 41612
Connector Type :
Receptacle, Female Sockets
Contact Finish :
Gold
Contact Finish Thickness :
Features :
Level, Class :
Mounting Type :
Through Hole
Number of Positions :
96
Number of Positions Loaded :
All
Number of Rows :
3
Pitch :
0.100" (2.54mm)