IDSD-25-D-03.93-R
제조업체 부품 번호:
IDSD-25-D-03.93-R
Color :
Multiple, Ribbon
Connector Type :
Socket to Socket, Reversed
Contact Finish :
Gold
Length :
0.328' (100.00mm, 3.93")
Number of Positions :
50
Pitch - Cable :
0.050" (1.27mm)
Pitch - Connector :
0.100" (2.54mm)