IDSD-20-D-07.87-R
제조업체 부품 번호:
IDSD-20-D-07.87-R
Color :
Multiple, Ribbon
Connector Type :
Socket to Socket, Reversed
Contact Finish :
Gold
Length :
0.656' (199.90mm, 7.87")
Number of Positions :
40
Pitch - Cable :
0.050" (1.27mm)
Pitch - Connector :
0.100" (2.54mm)