AT-K-26-8-S/500
제조업체 부품 번호:
AT-K-26-8-S/500
설명의 일부:
CABLE MOD FLAT 8COND SILVER 500'
재고 상태:
재고 없음
Cable Height :
0.097" (2.46mm)
Cable Type :
Straight
Cable Width :
0.346" (8.80mm)
Jacket Color :
Silver
Length :
500' (152.40m)
Number of Conductors :
8
Shielding :
Unshielded
Wire Gauge :
26 AWG