IDSD-17-D-08.25-T
- 제조업체 부품 번호:
- IDSD-17-D-08.25-T
- Color :
- Multiple, Ribbon
- Connector Type :
- Socket to Socket
- Contact Finish :
- Tin
- Length :
- 0.687' (209.55mm, 8.25")
- Number of Positions :
- 34
- Pitch - Cable :
- 0.050" (1.27mm)
- Pitch - Connector :
- 0.100" (2.54mm)