IDSD-20-S-04.52-T
제조업체 부품 번호:
IDSD-20-S-04.52-T
Color :
Multiple, Ribbon
Connector Type :
Socket to Cable
Contact Finish :
Tin
Length :
0.377' (114.79mm, 4.52")
Number of Positions :
40
Pitch - Cable :
0.050" (1.27mm)
Pitch - Connector :
0.100" (2.54mm)