PCN13-64S-2.54DSA(71)
제조업체 부품 번호:
PCN13-64S-2.54DSA(71)
제조업체/브랜드:
Hirose
설명의 일부:
CONN DIN RCPT 64POS PCB GOLD
재고 상태:
274
제조사 :
Hirose
제품 카테고리 :
DIN 41612
Connector Type :
Receptacle, Female Sockets
Contact Finish :
Gold
Contact Finish Thickness :
Features :
Level, Class :
1
Mounting Type :
Through Hole
Number of Positions :
64
Number of Positions Loaded :
All
Number of Rows :
2
Pitch :
0.100" (2.54mm)