IDSD-20-S-02.02-G
- 제조업체 부품 번호:
- IDSD-20-S-02.02-G
- Color :
- Gray, Ribbon
- Connector Type :
- Socket to Cable
- Length :
- 0.168' (51.31mm, 2.02")
- Number of Positions :
- 40
- Pitch - Cable :
- 0.050" (1.27mm)
- Pitch - Connector :
- 0.100" (2.54mm)