IDSD-22-D-03.94-G
제조업체 부품 번호:
IDSD-22-D-03.94-G
Color :
Gray, Ribbon
Connector Type :
Socket to Socket
Contact Finish :
Gold
Length :
0.328' (100.08mm, 3.94")
Number of Positions :
44
Pitch - Cable :
0.050" (1.27mm)
Pitch - Connector :
0.100" (2.54mm)