TAJY686M020RNJ
제조업체 부품 번호:
TAJY686M020RNJ
설명의 일부:
CAP TANT 68UF 20% 20V 2917
재고 상태:
재고 없음
Capacitance :
68 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) :
900mOhm
Height - Seated (Max) :
0.079" (2.00mm)
Manufacturer Size Code :
Y
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Package / Case :
2917 (7343 Metric)
Size / Dimension :
0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Tolerance :
±20%
Voltage - Rated :
20 V