IDSD-17-D-02.10-T
- 제조업체 부품 번호:
- IDSD-17-D-02.10-T
- Color :
- Multiple, Ribbon
- Connector Type :
- Socket to Socket
- Contact Finish :
- Tin
- Length :
- 0.175' (53.34mm, 2.10")
- Number of Positions :
- 34
- Pitch - Cable :
- 0.050" (1.27mm)
- Pitch - Connector :
- 0.100" (2.54mm)