AT-K-S-26-4-B/25
제조업체 부품 번호:
AT-K-S-26-4-B/25
제조업체/브랜드:
ASSMANN WSW Components
설명의 일부:
CABLE MOD FLAT 4COND BLACK 25'
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
ASSMANN WSW Components
제품 카테고리 :
모듈식 - 플랫 케이블
Cable Height :
0.097" (2.46mm)
Cable Type :
Straight
Cable Width :
0.189" (4.80mm)
Coil Diameter :
Conductor Strand :
7/0.0063"
Jacket (Insulation) Material :
Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Jacket Color :
Black
Length :
25.0' (7.62m)
Length - Coil Extended :
Length - Coil Retracted :
Number of Conductors :
4
Product Status :
Active
Shielding :
Unshielded
Wire Gauge :
26 AWG