IDSD-15-S-07.87-ST4
- 제조업체 부품 번호:
- IDSD-15-S-07.87-ST4
- Color :
- Multiple, Ribbon
- Connector Type :
- Socket to Cable
- Contact Finish :
- Gold
- Length :
- 0.656' (199.90mm, 7.87")
- Number of Positions :
- 30
- Pitch - Cable :
- 0.050" (1.27mm)
- Pitch - Connector :
- 0.100" (2.54mm)