IDSD-10-D-25.50-G
제조업체 부품 번호:
IDSD-10-D-25.50-G
Color :
Gray, Ribbon
Connector Type :
Socket to Socket
Contact Finish :
Gold
Length :
2.13' (647.70mm)
Number of Positions :
20
Pitch - Cable :
0.050" (1.27mm)
Pitch - Connector :
0.100" (2.54mm)