IDSD-07-D-05.50-T
- 제조업체 부품 번호:
- IDSD-07-D-05.50-T
- Color :
- Multiple, Ribbon
- Connector Type :
- Socket to Socket
- Contact Finish :
- Tin
- Length :
- 0.458' (139.70mm, 5.50")
- Number of Positions :
- 14
- Pitch - Cable :
- 0.050" (1.27mm)
- Pitch - Connector :
- 0.100" (2.54mm)