IDSD-08-D-03.25-T
제조업체 부품 번호:
IDSD-08-D-03.25-T
Color :
Multiple, Ribbon
Connector Type :
Socket to Socket
Contact Finish :
Tin
Length :
0.271' (82.55mm, 3.25")
Number of Positions :
16
Pitch - Cable :
0.050" (1.27mm)
Pitch - Connector :
0.100" (2.54mm)