IDSD-08-D-03.10-G
제조업체 부품 번호:
IDSD-08-D-03.10-G
Color :
Gray, Ribbon
Connector Type :
Socket to Socket
Length :
0.258' (78.74mm, 3.10")
Number of Positions :
16
Pitch - Cable :
0.050" (1.27mm)
Pitch - Connector :
0.100" (2.54mm)