IDSD-09-D-05.12-B04
- 제조업체 부품 번호:
- IDSD-09-D-05.12-B04
- Color :
- Multiple, Ribbon
- Connector Type :
- Socket to Socket
- Length :
- 0.427' (130.05mm, 5.12")
- Number of Positions :
- 18
- Pitch - Cable :
- 0.050" (1.27mm)
- Pitch - Connector :
- 0.100" (2.54mm)