IDSD-05-S-02.40-T
- 제조업체 부품 번호:
- IDSD-05-S-02.40-T
- Color :
- Multiple, Ribbon
- Connector Type :
- Socket to Cable
- Contact Finish :
- Tin
- Length :
- 0.200' (60.96mm, 2.40")
- Pitch - Cable :
- 0.050" (1.27mm)
- Pitch - Connector :
- 0.100" (2.54mm)