IDSD-08-S-12.50-B03
제조업체 부품 번호:
IDSD-08-S-12.50-B03
Color :
Multiple, Ribbon
Connector Type :
Socket to Cable
Length :
1.04' (317.50mm)
Number of Positions :
16
Pitch - Cable :
0.050" (1.27mm)
Pitch - Connector :
0.100" (2.54mm)