CCSMA26.5-MM-190-30
제조업체 부품 번호:
CCSMA26.5-MM-190-30
설명의 일부:
CBL ASSY SMA PLUG-PLUG 30"
재고 상태:
재고 없음
1st Connector :
SMA Plug
2nd Connector :
SMA Plug
Cable Type :
5.21mm OD Coaxial Cable
Color :
Gray
Connector Impedance :
Features :
Shielded, Stainless Steel
Frequency - Max :
26.5 GHz
Ingress Protection :
Length :
30.00" (762.00mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Overall Impedance :
50 Ohms