IDSD-08-D-10.25-P16
제조업체 부품 번호:
IDSD-08-D-10.25-P16
Color :
Multiple, Ribbon
Connector Type :
Socket to Socket
Length :
0.854' (260.35mm, 10.25")
Number of Positions :
16
Pitch - Cable :
0.050" (1.27mm)
Pitch - Connector :
0.100" (2.54mm)