521-26-08-WH-0014F
제조업체 부품 번호:
521-26-08-WH-0014F
제조업체/브랜드:
CnC Tech
설명의 일부:
CABLE MOD COIL 8COND 14' PRE-CUT
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
CnC Tech
제품 카테고리 :
모듈식 - 플랫 케이블
Cable Height :
0.097" (2.46mm)
Cable Type :
Coil
Cable Width :
0.346" (8.80mm)
Coil Diameter :
0.591" (15mm)
Conductor Strand :
7/0.0063"
Jacket (Insulation) Material :
Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Jacket Color :
White
Length :
Length - Coil Extended :
14' (4.27m)
Length - Coil Retracted :
6.25' (1.90m)
Number of Conductors :
8
Product Status :
Active
Shielding :
Unshielded
Wire Gauge :
26 AWG