L99-A0482-300-NON
제조업체 부품 번호:
L99-A0482-300-NON
제조업체/브랜드:
Rosenberger
설명의 일부:
CABLE SET SMA TO MINI-COAX - NON
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Rosenberger
제품 카테고리 :
동축 케이블(RF)
1st Connector :
Mini Coaxial Jack, Mini Coaxial Plug
1st Connector Mounting Feature :
1st Connector Mounting Type :
Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender :
Female, Male
2nd Connector :
SMA Jack (2)
2nd Connector Mounting Feature :
2nd Connector Mounting Type :
Free Hanging (In-Line)
2nd Contact Gender :
Female
Cable Impedance :
Cable Type :
RTK 047
Color :
Connector Impedance :
Features :
Frequency - Max :
20 GHz
Ingress Protection :
Length :
11.811" (300.00mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 115°C
Overall Impedance :
50 Ohms