IDSD-04-D-05.70-P07
- 제조업체 부품 번호:
- IDSD-04-D-05.70-P07
- Color :
- Multiple, Ribbon
- Connector Type :
- Socket to Socket
- Contact Finish :
- Gold
- Length :
- 0.475' (144.78mm, 5.70")
- Number of Positions :
- 8
- Pitch - Cable :
- 0.050" (1.27mm)
- Pitch - Connector :
- 0.100" (2.54mm)