195D104X0050C2T
제조업체 부품 번호:
195D104X0050C2T
제조업체/브랜드:
Vishay / Sprague
설명의 일부:
CAP TANT 0.1UF 20% 50V 0905
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Vishay / Sprague
제품 카테고리 :
탄탈륨 커패시터
Capacitance :
0.1 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) :
Failure Rate :
Features :
General Purpose
Height - Seated (Max) :
0.055" (1.39mm)
Lead Spacing :
Lifetime @ Temp. :
Manufacturer Size Code :
C
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Package / Case :
0905 (2114 Metric)
Product Status :
Active
Ratings :
Size / Dimension :
0.087" L x 0.045" W (2.21mm x 1.14mm)
Tolerance :
±20%
Type :
Conformal Coated
Voltage - Rated :
50 V