CLU40-KMKF-02.50F
제조업체 부품 번호:
CLU40-KMKF-02.50F
제조업체/브랜드:
Times Microwave Systems
설명의 일부:
TEST CABLE 2.92MM-2.92MM 40GHZ 2
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Times Microwave Systems
제품 카테고리 :
동축 케이블(RF)
1st Connector :
2.92mm Jack
1st Connector Mounting Feature :
1st Connector Mounting Type :
Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender :
Female
2nd Connector :
2.92mm Plug
2nd Connector Mounting Feature :
2nd Connector Mounting Type :
Free Hanging (In-Line)
2nd Contact Gender :
Male
Cable Impedance :
Cable Type :
Color :
Blue
Connector Impedance :
Features :
Shielded
Frequency - Max :
40 GHz
Ingress Protection :
Length :
30.00" (762.00mm)
Operating Temperature :
Overall Impedance :
50 Ohms
Product Status :
Active
Style :
2.92mm to 2.92mm