CCSMA2-MM-SS402-12
제조업체 부품 번호:
CCSMA2-MM-SS402-12
설명의 일부:
CBL ASSY SMA PLUG-PLUG 12"
재고 상태:
재고 없음
1st Connector :
SMA Plug, Right Angle
2nd Connector :
SMA Plug, Right Angle
Cable Type :
4.14mm OD Coaxial Cable
Color :
Blue
Connector Impedance :
Features :
Shielded, Stainless Steel
Frequency - Max :
18 GHz
Ingress Protection :
Length :
12.00" (304.80mm)
Operating Temperature :
-45°C ~ 85°C
Overall Impedance :
50 Ohms