CB1.17LL-2IPX4L-3IN
제조업체 부품 번호:
CB1.17LL-2IPX4L-3IN
설명의 일부:
I-PEX MHF4L - I-PEX MHF4L 3"
1st Connector :
IPEX MHF4L Plug, Right Angle
2nd Connector :
IPEX MHF4L Plug, Right Angle
Cable Impedance :
50 Ohms
Cable Type :
1.17mm OD LL Coaxial Cable
Frequency - Max :
6 GHz
Ingress Protection :
Length :
3.000" (76.20mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 90°C
Overall Impedance :
50 Ohms