T510X687K004AS
제조업체 부품 번호:
T510X687K004AS
설명의 일부:
CAP TANT 680UF 10% 4V 2917
Capacitance :
680 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) :
30mOhm
Height - Seated (Max) :
0.169" (4.30mm)
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Size / Dimension :
0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Tolerance :
±10%
Voltage - Rated :
4 V