199D475X9035CXB1E3
제조업체 부품 번호:
199D475X9035CXB1E3
제조업체/브랜드:
Vishay / Sprague
설명의 일부:
CAP TANT 4.7UF 10% 35V RADIAL
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Vishay / Sprague
제품 카테고리 :
탄탈륨 커패시터
Capacitance :
4.7 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) :
Failure Rate :
Features :
General Purpose
Height - Seated (Max) :
0.420" (10.66mm)
Lead Spacing :
0.100" (2.54mm)
Lifetime @ Temp. :
1000 Hrs @ 85°C
Manufacturer Size Code :
C
Mounting Type :
Through Hole
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Package / Case :
Radial
Product Status :
Active
Ratings :
Size / Dimension :
0.217" Dia (5.50mm)
Tolerance :
±10%
Type :
Conformal Coated
Voltage - Rated :
35 V